Witamy na stronie naszej szkoły

Warsztaty plastyczne w Domu Kultury

6 grudnia w Domu Kultury w Surażu odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klasy I, IIIA i IIIB. Ozdabialiśmy bombki i aniołki brokatem, tasiemkami, włóczkami i sztucznym śniegiem. Pani rozdała wszystkim listy do Świętego Mikołaja i pisaliśmy, jakie prezenty chcemy znaleźć pod choinką. Potem panie rozdały talerzyki i musieliśmy narysować bałwanka. Pisaliśmy na nim liczby od 1 do 24, aby codziennie przesuwać wskazówkę i odliczać dni do Wigilii. Na koniec zajęć pani prowadząca rozdała wszystkim paczki cukierków. Po tych zajęciach wszyscy byli zadowoleni i się uśmiechali.

Julia Sosnowska, Adrian Klepacki, Marceli Marciszewski

Galeria zdjęć:
Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: