Zimowe warsztaty plastyczne

13 grudnia uczniowie klasy IIIA i IIIB mieli w szkole zajęcia plastyczne z panią Anielą Wojtach. Pani pokazała jak się robi bałwanki, oraz pingwiny ze skarpety i ryżu. Potem, kiedy skończyliśmy, to niektórzy robili dzwonki z kubka i ryżu. Wszyscy zrobili wesołe pocztówki z reniferami z odcisków swoich palców. Później wykonywaliśmy Mikołaje z plastikowego kubka i bibuły. Pani Karolina zrobiła wielkiego bałwana do klasy. Te zajęcia wszystkim bardzo się podobały.

Magda Chodorowska, Julia Bibułowicz