Witamy na stronie naszej szkoły

Zimowe warsztaty plastyczne

13 grudnia uczniowie klasy IIIA i IIIB mieli w szkole zajęcia plastyczne z panią Anielą Wojtach. Pani pokazała jak się robi bałwanki, oraz pingwiny ze skarpety i ryżu. Potem, kiedy skończyliśmy, to niektórzy robili dzwonki z kubka i ryżu. Wszyscy zrobili wesołe pocztówki z reniferami z odcisków swoich palców. Później wykonywaliśmy Mikołaje z plastikowego kubka i bibuły. Pani Karolina zrobiła wielkiego bałwana do klasy. Te zajęcia wszystkim bardzo się podobały.

Magda Chodorowska, Julia Bibułowicz

Galeria zdjęć:
Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury Warsztaty plastyczne w Domu Kultury

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: