Witamy na stronie naszej szkoły

W Muzeum Przyrodniczym

10 października 2017r. dzieci z klasy „0” i klasy IIIb wraz z opiekunami wyjechały do Uniwersyteckiego Centrum Przyrodniczego im. Profesora Andrzeja Myrchy w Białymstoku, gdzie mogły podziwiać eksponaty zgromadzone w dziewięciu salach wystawowych oraz żywe gady, owady i pająki umieszczone w terrariach.

Uczniowie obejrzeli okazy ssaków i ptaków występujące na obszarze północno–wschodniej Polski, podziwiali zwierzęta z raf koralowych oraz przyrodę rejonów polarnych, jak również zapoznały się z kolekcją minerałów. Największe wrażenie zrobiły na nich jednak żywe zwierzęta, takie jak węże, jaszczurki i pająki ptaszniki. To była niezapomniana lekcja przyrody.

mgr Magdalena Barszczewska

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: