Witamy na stronie naszej szkoły

Warsztaty bożonarodzeniowe

W dniach 13 i 14 grudnia uczniowie kl. I i V brali udział w warsztatach bożonarodzeniowych prowadzonych przez rodziców uczniów klasy I – Panie: Annę Woronecką, Justynę Przytulską, Anielę Wojtach i Joannę Niewińską.

Rodzice z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem podeszli do tematu rozwijania młodych artystów. Uczniowie wykonali fantastyczne ozdoby: renifery, bombki, bałwanki i kolorowe gwiazdki. Celem warsztatów było zapoznanie uczniów z różnymi technikami plastycznymi, dobra zabawa, jak również szeroko pojęta integracja. Wykonane dzieła można było kupić w dn. 17.12. 2017r. na jarmarku bożonarodzeniowym w MGDK w Surażu. Zyski ze sprzedaży dzieł młodych artystów zostaną przeznaczone na potrzeby klas.

mgr Grażyna Miłowicka

Galeria zdjęć:
Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe Warsztaty bożonarodzeniowe

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: