Witamy na stronie naszej szkoły

„Stulecie Niepodległości w Barwach Biało–Czerwonych”

W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Surażu bierze udział konkursie „Stulecie Niepodległości w Barwach Biało–Czerwonych” zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku we współpracy z Kuratorium Oświaty w Białymstoku i Podlaską Rodziną Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczypospolitej.

W ramach wymagań konkursowych przygotowaliśmy wspólne przedsięwzięcia, których celem była integracja całej społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców, a oto i one:

  1. Dekoracje klas lekcyjnych w barwach biało–czerwonych:
    • gazetki ścienne,
    • dekoracje okien.
  2. Apel z okazji 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  3. Konkurs Poezji Patriotycznej.
  4. Konkurs wiedzy o symbolach narodowych dla klas I–III — „Mały Patriota”.
  5. Festiwal Pieśni Patriotycznych.
  6. Uczczenie Święta Flagi i Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja strojem w barwach biało–czerwonych.

Wszystkim uczestnikom wymienionych przedsięwzięć serdecznie dziękujemy!

Efekty wspólnej pracy przedstawiają zamieszczone zdjęcia i prezentacja multimedialna. Otwórz.

Galeria zdjęć:
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: