Witamy na stronie naszej szkoły

Spotkanie z policjantem

W dniu 27.09.2017r. uczniowie klas I – III naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. Prowadzącymi byli policjanci z Komisariatu Policji w Łapach. Dzieci oglądały slajdy, uczestniczyły w rozmowie, oglądały samochód policyjny. Uczniowie klasy I przeszli szkolenie z prawidłowego przechodzenia przez ulicę. Za aktywny udział w zajęciach uczniowie otrzymali odblaski i książeczki do ćwiczeń z zakresu ruchu drogowego. Zajęcia były bardzo udane i zostały uwiecznione w pracach plastycznych uczniów.

Galeria zdjęć:
Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem Spotkanie z policjantem

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: