Spotkanie z policjantem

W dniu 27.09.2017r. uczniowie klas I – III naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. Prowadzącymi byli policjanci z Komisariatu Policji w Łapach. Dzieci oglądały slajdy, uczestniczyły w rozmowie, oglądały samochód policyjny. Uczniowie klasy I przeszli szkolenie z prawidłowego przechodzenia przez ulicę. Za aktywny udział w zajęciach uczniowie otrzymali odblaski i książeczki do ćwiczeń z zakresu ruchu drogowego. Zajęcia były bardzo udane i zostały uwiecznione w pracach plastycznych uczniów.