Wystawa klocków Lego

24 listopada uczniowie klasy I oraz IIIB pojechali na wystawę klocków Lego do Białegostoku. Widzieliśmy ruchome budowle, którymi mogliśmy sterować, piłkarza z Lego, tenisistkę, miasto Lego, samochody i niesamowitego, ogromnego Titanica. Było dużo rodzajów klocków: Lego Technic, Ninjago, City, Duplo i Star Wars. Było miejsce do zabawy. Budowaliśmy zamki z wielkich klocków, samochody, układaliśmy napisy z klocków i zabawne buźki. Po zwiedzaniu wystawy odwiedziliśmy McDonald. Było fajnie i wszyscy się cieszyli.

Adrian Klepacki, Kacper Sadowski