„Jesienne zabawy” – zajęcia otwarte z rodzicami w grupie 6–latków

W dniu 14.11.2017 r. w grupie 6–latków odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny, w którym mogli zaprezentować swoje zdolności wokalne jak i recytatorskie. Była też wspólna zabawa przy muzyce, a następnie we wspaniałej atmosferze przystąpiliśmy do wspólnych działań artystycznych. Wszyscy według własnych pomysłów tworzyli kolorowe, jesienne drzewa. Rodzice bardzo zaangażowali się w wykonywanie pracy. Wspólne zabawy dostarczyły wszystkim wiele radości i wiary we własne możliwości.

Ewelina Zaręba

Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy Jesienne zabawy