Witamy na stronie naszej szkoły

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jest doskonałą okazją do okazania PANIOM, ile znaczą w życiu każdego mężczyzny. Choć niekiedy trudno im się do tego przyznać, to jednak zdają sobie sprawę, że świat bez Kobiet byłby smutny, nudny i nijaki.

<>Co roku w naszej szkole Święto Pań obchodzi się z niezwykłym rozmachem. Tym razem uroczystość Dnia Kobiet odbyła się w Miejsko–Gminnym Ośrodku Kultury w Surażu. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu pod kierunkiem p. Małgorzaty Dobkowskiej przygotowali program artystyczny będący ukłonem w stronę wszystkich pań. Najpierw na scenie pojawiły się nasze solistki z kl. VI oraz dziewczynki z kl. IVB, które zaprezentowały piękne kobiece stroje. Później w scenkach kabaretowych pokazali ciekawe relacje między rodzicami a dziećmi. Było też o pacjencie, który bał się dentysty oraz o wspólnym odrabianiu lekcji ojca z synem. Wszystko z zacięciem satyrycznym, z dużą dawką humoru i w asyście chórku wykonującego piosenki „tematycznie kobiece”.

Ciekawym punktem uroczystości był występ chłopców Szymona Borowskiego z kl. IVB oraz Patryka Domanowskiego z kl. IIIB, którzy zaprezentowali wiersze własnego autorstwa dedykowane wszystkim Kobietom.

Na zakończenie przewodnicząca SKW Aleksandra Karczewska i Kamila Kamińska złożyły wszystkim paniom piękne życzenia.

mgr Małgorzata Dobkowska

Galeria zdjęć:
Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet Dzień Kobiet

Dzisiaj jest:


Zespół Szkół i Placówek Oświatowo–Wychowawczych w Surażu

18-105 Suraż, ul. Szkolna 1

tel. (85) 650-31-21

email: zsipowsuraz@wp.pl

Przedszkole Samorządowe Jednooddziałowe w Surażu

18-105 Suraż, ul. Bielska 17

tel. (85) 650-31-25

Do góry

Copyright © 2009 Daniel Ryś ----- Ostatnia aktualizacja: