Audycja muzyczna „Hej kolęda, kolęda!”

22 grudnia uczniowie klas I–IV po raz kolejny uczestniczyli w audycji muzycznej. Tym razem artyści odwiedzili nas z przepięknym spektaklem pt. „Hej kolęda, kolęda!”. Dzieci miały okazję chodzić w orszaku kolędników, kręcić gwiazdą, przygrywać do pastorałki, a na koniec wspólnie zaśpiewać kolędę. Największy entuzjazm wzbudzał niesforny diabełek, który za pomocą świątecznej magii stał się przesympatycznym i uczynnym pomocnikiem aniołka. Ta audycja wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój.

„Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!” „Hej kolęda, kolęda!”